Je jen na tobě, jakou cestu si zvolíš...

Bio přepuštěné máslo Ghí 250g objednávejte na www.liviny.cz

290Kč

Zázračný elixír života, zlatý poklad ve vaší kuchyni
Fushi organické ghí z mléka volně pasoucích se krav!!
Kvalitní ghí obsahuje betakaroten a vitamíny A, D, E a K
•Ajurvéda pohlíží na ghí jako na zásadní potravu pro zdravý vzhled, mentální rovnováhu a dobré trávení

Není skladem

Kategorie:

Popis výrobku

Organické Ghí nebo-li přepuštěné máslo je známo pro jeho velké léčivé účinky, protože obsahuje vyvážené, lehce stravitelné mastné kyseliny které jsou nezbytné pro nervový systém a buňky. Přepuštěné máslo je známé svými protizánětlivými vlastnostmi, je bohaté na antioxidanty, pomáhá při vstřebávání vitaminů a minerálů z běžné stravy.
Má vysoký bod zakouření 250 °C, což znamená, že je stálý a nevytváří škodlivé látky a volné radikály, nepřepaluje se. Ajurvéda pohlíží na ghí jako na zásadní potravu pro zdravý vzhled, mentální rovnováhu a dobré trávení. Zároveň je považováno za nejlepší produkt pro přípravu vařených, pečených a smažených jídel. Jako přečištěné máslo je přirozeně bezlepkové a díky nulovému obsahu laktózy je vhodný i pro ty, kteří mají problémy s intolerancí mléčné bílkoviny.
Fushi organické přepuštěné máslo je stloukáno dle tradiční receptury a děláno s velkou péčí na místní farmě v Gloucesteshire ve Velké Británii. Je vyráběno místními farmáři z mléka volně se pasoucích krav. Z másla a smetany se následně za mírného a šetrného vaření (6-8 hodin) připravuje tak, aby bylo zbaveno všech nežádoucích nečistot. Výsledkem je čisté organické Ghí s krásnou vůní a barvou. Neobsahuje jakékoli konzervační látky, barviva a jiné přísady.

Další výhodou bude i fakt, že na rozdíl od klasického másla, nežlukne. Výborné jsou jeho konzervační vlastnosti, neboť je konzervováno pouze sebou, nic víc k jeho dokonalosti netřeba.
Fushi Ghí je vyráběno z vysoce kvalitního másla a smetany. Zakládáme si na upřímnosti k našim zákazníkům, lásky k naší planetě a zodpovědnosti za naše činy.

Ghí a vnější použití

Také se používá k dosažení krásnější a zářivější pleti. Naneseme tenkou vrstvu na pokožku, necháme chvíli působit, a potom jemně vmasírujeme.

Skladování

Ghí se skládá téměř výhradně z tuku, nevyžaduje žádné chlazení, pokud se skladuje ve vzduchotěsné nádobě. Má dlouhou životnost ve srovnání s máslem.
Chraňte před slunečním svitem a horkem.

Složení

Země původu

Velká Británie

Baleno

Velká Británie

Lifestyle

Organic, Natural, Ethical, Eco Friendly, Vegetarian, Vegans, Fair

Certifikáty

UK Ethical Award 98% for 2013 by the Ethical Organisation
Soil Association certified Organic

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Be the first to review “Bio přepuštěné máslo Ghí 250g objednávejte na www.liviny.cz”


Facebook