Kvalita

Výrobky FUSHI

Chceme-li zahrnout naše zákazníky dávkou spokojenosti, znamená to jediné. Kvalita bez kompromisů.

Všechny naše výrobky jsou 100% přírodní, etické, vhodné pro vegetariány, přičemž 90% našich výrobků jsou registrovány jako veganské. Neobsahují žádné chemikálie ani jakékoli škodlivé látky. Pokud je to možné, používáme pouze organické ingredience, které pochází z udržitelných a námi prověřených zdrojů. Naší hlavní prioritou je získávání surovin etickým a šetrným způsobem. Osobní doporučení považujeme za nejlepší formu reklamy, a proto za sebe necháváme mluvit naše výrobky.

Oleje

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako

Certifikace

Naše výrobky jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a dle etických norem. Jsou schváleny několika organizacemi a akreditovanými orgány. Byli jsme oceněni společností Ethical Company Organisation pro náš závazek k lidem, zvířatům a životnímu prostředí.

Několik našich výrobků je rovněž certifikováno společností Soil Association a EU certifikacemi za organické výrobky. V blízké době bychom rádi nechali certifikovat další výrobky.

Soil Association licenční číslo: DA22368 a EU Organic Certified GB-ORG-05 EU / nespadá do EU zemědělství