O nás

Na začátku bylo pozoruhodné přátelství. Stejné zájmy, hodnoty, láska k přírodě a odpovědnost k vlastnímu zdraví.

Díky vlastním zkušenostem, jak se naše tělo dokáže samo uzdravit, když mu dáváme zdravé jídlo a nezanášíme ho chemickými látkami, jsme se začali o stravu a její složení zajímat do hloubky. To nás postupně vedlo dál a zjistili jsme, že stejnou roli jako strava hraje i to, co si nanášíme na své tělo v podobě krémů, sprchových gelů, šampónů apod.

Díky zdravé přirozené stravě, změně naší kosmetiky a samozřejmě i lásky a radosti ze života, jsme se dokázali zbavit našich neduh. Natálie trpěla léta silnou migrénou, Denisa bojovala s extrémní únavou, Ivan nikdy necítil a díky změně stravy získal čich, Radek se dostal z problémů se zažíváním.

Každý z nás si našel ke zdraví svou vlastní cestu.
Čím dál tím více si uvědomujeme, že jsme součástí přírody a tak bychom také ke svému tělu měli přistupovat. Nestačí se zaměřit na to, co jíme.
Je zapotřebí si více uvědomovat, že výrobky, které obvykle dáváme našemu tělu v podobě kosmetiky, mají také velký význam pro naše zdraví.
Kůže jako největší orgán našeho těla umožnuje vstřebávání a pronikání látek do našeho organismu. Až 60% toho, co na kůži naneseme, se vstřebává do našeho krevního oběhu.

Čím více jsme se do toho obrovského kolotoče dostávali, zjišťovali jsme, že přírodní a bio bývá často také pouze jen nálepka na obalu. Všude je nutné číst SLOŽENÍ !!! Obchody deklarující výrobky bez sulfátů, obsahují sulfáty,  zdravé výživy s tyčinkami se ztuženým palmovým tukem, kopřivové šampony prakticky bez kopřivy atp. Proto jsme si přáli obchod, v jehož výrobky bychom měli 100% důvěru.

Tohle vše nás vedlo k tomu vytvořit PureWay.

“ Je jen na tobě, jakou cestu si zvolíš! ”

My jsme si zvolili víru v sílu a inteligenci přírody. Vyhledáváme pro Vás i pro sebe ty nejlepší produkty na trhu!

Natálie

” Vnímat je vždy víc než jen vidět…”

Denisa

“Pokud chceš jako závodní kůň běhat, musíš se nejprve o sebe jako o závodního koně starat.”

Ivan

“Pomozme svému tělu, aby si dokázalo pomoci samo.”

Radek

“Naše myšlenky dokáží měnit chování buněk a tělo je displej, který ukazuje chyby v našem myšlení.”